Overlijden Anton Kok, voormalig voorzitter KVMO

04 jan 2019
82 keer
 Anton Kok gedecoreerd als Commandeur in de Orde van St. Silvester Anton Kok gedecoreerd als Commandeur in de Orde van St. Silvester Bron foto: https://zuid-holland.contactoudmariniers.com
Met leedwezen heeft de KVMO kennisgenomen van het overlijden op 23 december 2019 van voormalig voorzitter Kolonel der mariniers b.d. Anton G.C. Kok.

Anton is vele jaren zeer actief betrokken geweest bij onze vereniging. Eerst als lid van de redactie van het Marineblad, van april 1974 t/m december 1975. Vanaf januari 1976 t/m mei 1978 is hij secretaris van het Marineblad geweest. Aansluitend daarop heeft Anton t/m september 1981 het voorzitterschap bekleed, waarna hij nog tot juli 1982 in het hoofdbestuur heeft gezeten.

We zijn Anton Kok zeer erkentelijk voor hetgeen hij voor onze vereniging heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw Riet en hun (klein) kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies.

KVMO  |  Wassenaarseweg 2, 2596 CH Den Haag  |  070 - 383 95 04