Sinds 2006 geeft Harmonieorkest Winnubst jaarlijks een concert in ’t Zaaltje van het Koninklijk Instituut voor de Marine (KIM) in samenwerking met de Koninklijke Vereniging van Marineofficieren (KVMO). Het orkest is trots dat zij zich kan laten zien en horen in de prachtige ambiance van het KIM.
In 2023 bestond de KVMO 140 jaar en in 2025 bestaat Winnubst 125 jaar. Ter gelegenheid hiervan organiseren we nu een dubbelconcert van Harmonieorkest Winnubst en het KLM-orkest, het muzikale visitekaartje van onze nationale luchtvaartmaatschappij, KLM.
Beide orkesten staan garant voor een gevarieerd programma en staan onder leiding van dirigent Bert Willemsen. Dit bijzondere dubbelconcert is op maandag 11 maart, aanvang 20.00 uur. Het concert is gratis te bezoeken. U dient zich echter wel van tevoren op te geven via e-mail
In de pauze is er een kopje koffie en na afloop is er gelegenheid voor een drankje (op eigen kosten). Wij hopen u te mogen begroeten op 11 maart in ’t Zaaltje bij het Koninklijk Instituut voor de Marine.
Dubbelconcert Winubst & KLM-orkest op het KIM
KVMO | Koninginnegracht 19, 2514 AB, Den Haag | 070 - 383 95 04 |